به گروه آموزشی اروند تحلیل خوش آمدید

ما وگروه آموزشی اروند تحلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشیم. این وبسایت(Arvandtahlil.com) این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از خدمات آموزشی که برای تحلیلگران ومعامله گران بازارهای مالی فراهم آورده است.
از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید.
استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد.
اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.
گروه آموزشی اروند تحلیل این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این سایت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید.
لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.
لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات آموزشی گروه آموزشی اروند تحلیل حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید.
پذیرش شرایط شما با ادامه استفاده از سایت آموزشی اروند تحلیل و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.


ثبت نام برای استفاده از خدمات گروه آموزشی اروند تحلیل:

نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:
- نام و نام خانوادگی
- آدرس ایمیل
- شماره تلفن
- آدرس
شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است. زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت اروند تحلیل محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.

• شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید:

- زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با این شرکت نرسیده باشید.
- شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده میکنید، از دریافت خدمات منع شده باشید. اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید.

تعهدات کاربران:

شما به عنوان عضو وبسایت اروند تحلیل می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:
- استفاده شما از وبسایت اروند تحلیل مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعملهای قانونی در حوزههای مربوطه ممنوع نشده یاشد.
- شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
- هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این گروه آموزشی را ازهرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شدهاید مطلع سازید.
- دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این گروه آموزشی فراهم می کند.
- شما میپذیرید که تبلیغات تجاری، لینکهای وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف میشود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.
- شما متعهد میشوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی نمایید.
- شما متعهد میشوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات در سایت را به عهده بگیرید و این گرئه آموزشی هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

استفاده از وبسایت اروند تحلیل و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

- برای اهداف غیر قانونی
- برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
- برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
- برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
- برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
- برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
- برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایتهای دیگر و یا اینترنت تاثیر میگذارد.
- برای جمع آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
- برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
- برای دخالت در سرویس های امنیتی
این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

خریدمحصول:

برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت اروند تحلیل باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید.
پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد.
شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت اروند تحلیل با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

تحویل:

تحویل خدمات این گروه به صورت آنلاین انجام میشود ودر صورت نیاز به ارسال فیزیکی کالا به آدرس درج شده از طرف کاربر از طریق پست ارسال می‌شود. شما می‌پذیرید که خدمات تحویل طریق شرکت‌های تحویل ثالث انجام می‌شوند (تامین کنندگان خدمات تحویل) .

کپی رایت و مالکیت معنوی :

گروه آموزشی اروند تحلیل ، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این سایت موضوع کپی رایت هستند.
کلیه مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

این گروه آموزشی تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:

- نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این گروه آموزشی
- حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...
شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید:
پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.
این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.

حریم خصوصی :

این گروه آموزشی حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود که در برنامه موجود است. سلب مسئولیت عمومی این گروه آموزشی هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با سایر محصولات وخدمات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمی‌کند.
این گروه آموزشی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که تا جایی که مقدور است تصویر و رنگ محصولات را دقیق نشان دهد ولی نمی‌تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.
هم‌چنین ما تضمین نمی‌کنیم که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات این شرکت دقیقا مطابق انتظارات شما باشد.
هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

با توجه به این بند و تا حدی که توسط قانون مجاز است:

- تمام شرایط، تضمینها، ضمانت نامه ها، نمایندگیها یا شرایطی که به طور واضح در این شرایط بیان نشدهاند، حذف میشوند. - این شرکت مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت: هر گونه خسارت یا آسیب مگر این که این زیان یا آسیب قابل پیش‌بینی باشد و یا در نتیجه ناتوانی این شرکت در حمایت از مصرف کننده رخ داده باشد از دست رفتن سود یا فرصت یا آسیب به حسن نیت که ناشی از یا در ارتباط با خدمات وبسایت یا این ضوابط و شرایط است (از جمله به علت عدم امکان استفاده از خدمات یا عرضه دیرین خدمات خرید)
ریسک‌ها و خطرات استفاده از وبسایت اروند تحلیل، خدمات و هر یک از محصولات این شرکت ( به همراه خدمات تحویل)به عهده خود شخص است. همه چیز در وبسایت، خدمات و محصولات این گروه آموزشی اروند تحلیل، بر اساس "همانطور که هست" و "به صورت موجود" ارائه می‌شود.
قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وبسایت اروند تحلیل مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
گروه آموزشی اروند تحلیل این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.
گروه آموزشی اروند تحلیل تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت اروند تحلیل بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این گروه آموزشی اروند تحلیل نیست.
گروه اروند تحلیل تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وبسایت اروند تحلیل و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود.
شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات این شرکت می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.
ممکن است اطلاعاتی در وبسایت اروند تحلیل و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد.
این حق برای این شرکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این گروه آموزشی نیست. این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.

محدودیت مسئولیت:

مسئولیت کل این گروه آموزشی ناشی از یا در ارتباط با خدمات یا این شرایط و ضوابط است.
این گروه آموزشی هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در وبسایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات است، ندارد، اعم از اینکه توسط کاربران وب سایت اروند تحلیل ، توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آن‌ها ارائه شده است، ایجاد یا ارسال شده باشد.
لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند.
ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم.
هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

این گروه آموزشی ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:

- شما هر یک از مقررههای این شرایط و ضوابط را نقض کردهاید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.
- زمانی که این گروه آموزشی به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.
- شریکی که از طریق او این گروه آموزشی خدماتش را به شما ارائه میداد به رابطهاش یا این گروه آموزشی خاتمه داده باشد و یا ارائه خدمات خرید را به شما متوقف کرده باشد.
- ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این گروه آموزشی دیگر قابل اعتماد نباشد.

مطابق با قوانین لازم الاجرا این گروه آموزشی این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت اروند تحلیل متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این گروه آموزشی تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت اروند تحلیل یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.
هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و این گروه آموزشی از آن برخوردار بوده‌اید، باید با این توقف متوقف شود.
اگر در هر زمانی بدون درخواست با درخواست ما شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.
ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم. شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید

جبران خسارت:

شما می‌پذیرید که در برابر این گروه آموزشی، کارکنان، نمایندگی‌ها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:
- تمام اقدامات، ادعاها، خواسته ها، هزینه ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وبسایت پست میکنید.
- هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در وبسایت اروند تحلیل
- نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط